VII Konkurs modeli redukcyjnych £ambinowice 2008

Modeler events, Exhibitions, Meetings / Ereignise, Treffen, Ausstellungen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PiterATS
Czołgista / Tankman

VII Konkurs modeli redukcyjnych £ambinowice 2008

Post autor: PiterATS » 10 listopada 2008, 22:31

No i po konkursie. Trochę fotek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Można było również podziwiać znaną w Polsce, z innych konkursów modelarskich, kolekcję metalowych modeli dźwigów i maszyn budowlanych:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W celu urozmaicenia wystawy, ja przebrałem się za żołnierza WH, a kumpel, choć jeszcze bez pełnego munduru, za Amerykanina. Ponadto zaprosiłem znajomego ze swoim Willysem Jeepem. Było ciekawie, ale jak widać na ostatnim zdjęciu, nie obyło się bez spraw organizacyjnych, gdzie akurat przyłapano mnie na sprawdzaniu wstępnej listy wyników i rozpisywaniu drużynówki

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oprócz tego razem z chłopakami z modelarni zorganizowaliśmy własną wystawkę naszych najlepszych modeli:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

…oraz wykopów, znalezionych w £ambinowicach i okolicach (amunicja jest zdekowana):

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Chciałbym podziękować moim znajomym ANDR7EJOWI i £ukaszowi S., za udostępnienie mi zdjęć.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 10 listopada 2008, 22:44

Piter dziękujemy za relację , mnie oczywiście najbardziej zainteresowal T34 Rudy.
Wygląda na rasowany karton . Możesz napisać czyj to model i ściągnąć do nas autora ?
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
PiterATS
Czołgista / Tankman

Post autor: PiterATS » 11 listopada 2008, 09:26

Dzięki Piter. Niestety z racji tego, że byłem jednym z organizatorów, miałem sporo roboty i nie mogłem popstrykać sobie fotek. Dlatego zamieszczam tylko te, od swoich znajomych. Niestety na zdjęciach widać tylko część z ok. 200 modeli, jakie były na konkursie, tak więc w ciągu najbliższych kilkunastu dni postaram się uzupełnić relację o kolejne zdjęcia, zwłaszcza pojazdów.
Jeśli chodzi o Rudego, masz rację. Jest to karton, zrobiony od podstaw w skali 1/12. Jego autorem jest moje skromna osoba ;) Robiłem go już dawno temu, gdy byłem 16-letnim dzieciakiem, ale nawet dzisiaj, po sześciu latach dalej prezentuje się przyzwoicie :smile:

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 11 listopada 2008, 10:17

Skala godna mastodonta , ale w HP może być spokojnie zaprezentowany .
Spokojnie poczekamy na kolejne fotki .
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia modelarskie, Wystawy, Spotkania”