1000 post

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

1000 post

Post autor: PITERPANZER » 26 stycznia 2007, 16:43

Hej !
Jako założyciel forum bawię się jeszcze na początku w takie statystyki i miło mi odnotować,że Koledzy napisali już 1000 postów.
Trochę przegapiłem ten moment,bo siedziałem 24 h w pracy ,ale jeśli nie popełniłem błędu to 25.01 o godz 20.51 1000 posta wpisał PiterATS.
Gratuluję! :chef:

Szczerze mówiąc nie spodziewałem tak dynamicznego rozwoju forum,ale potwierdza to tylko,że trafiłem w Wasze zapotrzebowanie na takie tematyczne ,choć skalowo niszowe forum.Żałuję tylko ,że rozwój nie postepuje synchronicznie,a myślę tu o modelach plastikowych,figurkach i dioramach.No cóż tu czeka mnie jeszcze dużo wyzwań.Jak każde dziecko tak i forum przechodzi swoje choroby wieku dziecęcego,a to dzicy użytkownicy piszący posty nie związane z tematem ,czy umieszcające dziwne strony :wink: w profilu ,a to Koledzy walczący zaciekle o tytuł "miszcza" ortografii zmuszający Moderatorów do interwencji.
Tak przy okazji bardzo chcę Wam Moderatorzy podziękować za pomoc w prowadzeniu forum,a wszystkim Kolegom -Użytkownikom za wypełnianie platformy czystą pancerną treścią.
I oby tak dalej nam się to toczyło.

P.S.Przy okazji mam prośbę o pouzupełnianie danych profilu przez Kolegów chociaż w polu dotyczącym miejsca.Jeśli juz będziecie pisać miejsce dodawajcie także PL.Z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”