Bruckenleger IVb

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Vivaldi
Czołgista / Tankman

Bruckenleger IVb

Post autor: Vivaldi »

Witam
Bardzo dawno mnie tu nie było. Pandemia pandemią, ale coś kleić trzeba. Tym razem wziąłem na warsztat wóz techniczny armii niemieckiej, tj. czołg mostowy na podwoziu Pzkpfw IV Ausf.D , zktórego to czołgu zdjęto wieżę i zamontowano skomplikowany system układania 10-cio metrowego przęsła mostowego. Nie ma rysunków technicznych tego pojazdu, posiłkowałem się modelem firmy Trumpeter w skali 1:35 oraz świetną relacją na pewnym estońskim forum modelarskim, gdzie dokonano kilku istotnych przeróbek oryginalnego modelu. W naszej skali to naprawdę duży model, ma ponad 40 cm. długości. Moje technologie znacie, więc nie zamieszczałem relacji z budowy, zamieszczam fotki modelu w galerii gotowych modeli. Miłego oglądania !

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TIGER42
Awatar użytkownika
Rzeźnik
Czołgista / Tankman

Re: Bruckenleger IVb

Post autor: Rzeźnik »

kurka, a tak myślałem sobie o Tobie ostatnio, co się z Tobą dzieje i po kilku dniach cyk, nowa galeria. Pozostaje mi tylko podziękować, że publikujesz tutaj swoje prace.
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T-34-85
Na warsztacie: pusto :(
Awatar użytkownika
draccus
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: draccus »

Świetna robota. Lubię takie nietypowe pojazdy. oklask2
Już to widzę w kartonie oczyma wyobraźni he he
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER »

Uwielbiam Twoje wejścia, zawsze z przytupem i bez szans dla konkurencji. Tematy także wybierasz nietuzinkowe.
Gratulacje!
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. »

Tak to jest, jak człowiek na bieżąco nie komentuje, bo robota przygniata, a później nie może zobaczyć zdjęć w pełnym wymiarze <smutny>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie gotowych modeli / Gallery / Galerie”