Neubaufahrzeug

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Vivaldi
Czołgista / Tankman

Neubaufahrzeug

Post autor: Vivaldi » 08 lutego 2020, 20:02

Witam
Zaprezentuję Wam ostatnio wykonany model, który robiłem równolegle z transporterami Sdkfz 251. W sumie to podczas ponad rocznej produkcji udało mi się wykonać oprócz nic 3 modele. Wszystkie w tej samej technologii mieszanej -HIPS, żywica PU, metal i co tam jest pod ręką.Dziś czas na "brzydala" -Neubaufahrzeg.Niezgrabny, lecz silnie uzbrojony w dwa działa 75 i 37 mm oraz 3 karabiny -jeden w wieży głównej i po jednym w dwóch małych wieżyczkach, podobnych do tych zastosowanych w Pz kpfw I. Malowanie z kampanii norweskiej 1940, gdyż tylko tam zostały użyte 3 szt. z pięciu wyprodukowanych, z czego jeden utracono w wyniku zapadnięcia się w bagnie.
Zapraszam do galerii

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam
Vivaldi
TIGER42

Awatar użytkownika
Rzeźnik
Czołgista / Tankman

Re: Neubaufahrzeug

Post autor: Rzeźnik » 10 lutego 2020, 07:15

Piękny i niezwykle ciekawy model. Przyzwyczaiłeś nas już do wykonania na najwyższym poziomie przy niesamowicie szybkim tempie. Możesz przybliżyć technikę wykonania tak grubego błota?
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT |

Vivaldi
Czołgista / Tankman

Post autor: Vivaldi » 13 lutego 2020, 19:38

Odpowiedż jest prosta -suche pigmenty MIG sypane we właściwe miejsca , następnie zakraplane Pigment Fixer-em przy użyciu pędzelka.operacja powtórzona dwa do trzech razy-zawsze po wyschnięciu poprzedniej warstwy.Pigmenty nie tylko prosto ze słoiczka -również mieszane na sucho.

Pozdrawiam
Vivaldi
TIGER42

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 14 lutego 2020, 08:41

Co mi się najbardziej podoba...? Wszystko :okok: !!!
Najlepsze jest to, że z każdym modelem efekty końcowe co coraz wyższe.
Nie wiem kiedy osiągniesz ostateczny poziom, ale w Twoim przypadku poprzeczka będzie coraz wyżej :honoring:

Pozdrawiam i gratuluję wspaniałego modelu oklask2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie gotowych modeli / Gallery / Galerie”