Pzkfw II ausf. D Flamingo/ WAK/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Demon
Czołgista / Tankman

Pzkfw II ausf. D Flamingo/ WAK/

Post autor: Demon » 17 września 2015, 18:05

Przed Przeciszowem nie tylko wydawcy chcą skończyć swoje projekty, jak widać po pojawiających się galeriach modelarze również, chciałem i ja.
Tym razem było bez relacji, nie miałem motywacji, a poza tym model kleił się tak szybko, że nie zdążyłem aparatu wyjąć ;) Wybór nie był jakoś szczególnie zaplanowany, miało być coś w opracowaniu Maria. Co do samego opracowania nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystkie rozwiązania są przemyślane i nawet jeśli wydają się skomplikowane, po analizie rysunków i części wszystko staje się jasne – np. koła nośne. Model zawiera część śrub, które można wykorzystać do uplastycznienia go, część dodałem od siebie. Jednak wielkich tuningów nie było – nie miałem praktycznie żadnych materiałów na temat tego pojazdu.
Zastrzeżeń jak wspomniałem nie było, mam tylko jedna uwagę (jako podpowiedź dla innych klejących, a nie krytyka). Papier na którym model jest wydrukowany jest delikatny, formuje się go rewelacyjnie i wszystko byłoby idealnie, gdybym się tak nie spieszył z cięciem arkuszy i go zaimpregnował. W załączeniu kilka zdjęć.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 10:06 przez Demon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kordian
Czołgista / Tankman

Post autor: Kordian » 17 września 2015, 22:51

Widzę że u Ciebie też wystąpił symptom Mariusza "samo się skleja". Bardzo cenię sobie jego projekty. :honoring:

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 18 września 2015, 15:24

Wszystkim jakoś same się sklejają te modele, tylko dlaczego nie u mnie :trollface: ???
Demon, jak dla mnie, model pierwsza klasa - niemiecka konserwa, to jest coś co lubię :okok:

Awatar użytkownika
Kali16
Czołgista / Tankman

Post autor: Kali16 » 18 lipca 2016, 13:13

Model bardzo ładny do ogladania.Nie wiedziałem,że w tej wersji występuja te działka(czy to na parafine?),Co to sa również te wyrzutniki? zaraz za wieżą.
Praw Fizyki Pan nie zmienisz i nie bądż pan głomb.
Jasiu jako ciekawostke zawodową se zapisz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”