Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Pzkfw II ausf. D Flamingo/ WAK/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Demon
Czołgista / Tankman

Pzkfw II ausf. D Flamingo/ WAK/

Post autor: Demon » 17 września 2015, 18:05

Przed Przeciszowem nie tylko wydawcy chcą skończyć swoje projekty, jak widać po pojawiających się galeriach modelarze również, chciałem i ja.
Tym razem było bez relacji, nie miałem motywacji, a poza tym model kleił się tak szybko, że nie zdążyłem aparatu wyjąć ;) Wybór nie był jakoś szczególnie zaplanowany, miało być coś w opracowaniu Maria. Co do samego opracowania nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystkie rozwiązania są przemyślane i nawet jeśli wydają się skomplikowane, po analizie rysunków i części wszystko staje się jasne – np. koła nośne. Model zawiera część śrub, które można wykorzystać do uplastycznienia go, część dodałem od siebie. Jednak wielkich tuningów nie było – nie miałem praktycznie żadnych materiałów na temat tego pojazdu.
Zastrzeżeń jak wspomniałem nie było, mam tylko jedna uwagę (jako podpowiedź dla innych klejących, a nie krytyka). Papier na którym model jest wydrukowany jest delikatny, formuje się go rewelacyjnie i wszystko byłoby idealnie, gdybym się tak nie spieszył z cięciem arkuszy i go zaimpregnował. W załączeniu kilka zdjęć.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 10:06 przez Demon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kordian
Czołgista / Tankman

Post autor: Kordian » 17 września 2015, 22:51

Widzę że u Ciebie też wystąpił symptom Mariusza "samo się skleja". Bardzo cenię sobie jego projekty. :honoring:

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 18 września 2015, 15:24

Wszystkim jakoś same się sklejają te modele, tylko dlaczego nie u mnie :trollface: ???
Demon, jak dla mnie, model pierwsza klasa - niemiecka konserwa, to jest coś co lubię :okok:

Awatar użytkownika
Kali16
Czołgista / Tankman

Post autor: Kali16 » 18 lipca 2016, 13:13

Model bardzo ładny do ogladania.Nie wiedziałem,że w tej wersji występuja te działka(czy to na parafine?),Co to sa również te wyrzutniki? zaraz za wieżą.
Praw Fizyki Pan nie zmienisz i nie bądż pan głomb.
Jasiu jako ciekawostke zawodową se zapisz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”