Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Sd.Kfz 184 Ferdinand / GPM/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Sd.Kfz 184 Ferdinand / GPM/

Post autor: Luzak » 30 grudnia 2016, 12:59

Cześć wszystkim :honoring: ,
Witam ostatni raz w 2016 roku. Po trzech latach sklejania wreszcie skończyłem Ferdinanda z GPM. Model w opracowaniu Mariusza Kurzyńskiego, pomimo, że zalicza się zdecydowanie do trudnych to sklejał się wyśmienicie, a wszystkie niedociągnięcia to jedynie moja wina. Jedyne upierdliwostki, o których można by na siłę pisać to pomylona kolorystyka na niektórych elementach np. na zawiasach błotników. Było jeszcze klika elementów, ale starałem się to poprawiać na bieżąco. Brakuje też koloru na paru elementach armaty, jednak jest to tak głęboko w modelu, że w ogóle nie przeszkadza. Liny holownicze to wyrób firmy Eureka, a kausze (końcówki) to żywice od Piterpanzera.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 10:07 przez Luzak, łącznie zmieniany 2 razy.

Endrju
Czołgista / Tankman

Post autor: Endrju » 30 grudnia 2016, 14:35

Fajny model Ci wyszedł. Niezły akcent na koniec roku. A z czego zrobiłeś gąsienice? Wyglądają na wypalane laserowo. Czy takie były w zestawie?
Niech karton będzie z Wami.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: Renault 17 FT, T-70, BRDM-2
Poczekalnia: SdKfz 251 D "Starówka"

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: Luzak » 30 grudnia 2016, 15:18

Endrju, gąski to oczywiście dedykowane laserki z GPM.

Awatar użytkownika
Borowy
Czołgista / Tankman

Post autor: Borowy » 30 grudnia 2016, 18:18

Witam :honoring: Kolejny świetnie wykonany przez Ciebie model. Gratulacje oklask2
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

Awatar użytkownika
Wojtek
Czołgista / Tankman

Post autor: Wojtek » 30 grudnia 2016, 18:53

Świetny model, ładnie wykonany, plus wnętrze i wszystko w standardzie, gratuluję. oklask2

Awatar użytkownika
Darek1207
Czołgista / Tankman

Post autor: Darek1207 » 30 grudnia 2016, 22:04

Model bardzo mi się podoba i wydaje mi się, że sobie z nim doskonale poradziłeś.
A niedociągnięcia przynajmniej mi zawsze się zdarzają, ale z reguły widzi je tylko autor, a oglądający tego po prostu nie zauważa w gąszczu detali.
Gratuluje.
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2016, 22:21 przez Darek1207, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 01 stycznia 2017, 19:40

Niemiecka konserwa, to jest to, co lubię :okok:
Gratuluję szczęśliwego ukończenia modelu i poproszę o jeszcze jeden pojazd niemiecki spod Twojej ręki ;)

Dobra robota żołnierzu :honoring:

Awatar użytkownika
Arek
Czołgista / Tankman

Post autor: Arek » 02 stycznia 2017, 17:09

Gratuluje ukończenia jak i również wykonania. Domyślam się że to trudny i pracochłonny model, więc trzy lata to wcale nie tak długo.

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: Luzak » 02 stycznia 2017, 20:26

Dziękuję wszystkim za tak przychylne komentarze :). Nie spodziewałem się, że model tak się spodoba :mrgreen: .
Tommy, a masz może jakieś propozycje co do kolejnego niemieckiego pojazdu?
Arek. Model był budowany tyle czasu głównie przez brak weny na niego, bo nie ukrywam, że niemiecka pancerka nie należy do moich ulubionych.

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 03 stycznia 2017, 14:10

Luzak, na pewno coś bez wnętrza np. Tiger I, Tiger II, Panther, Panzer III lub IV, Luchs itp.
Jest tego sporo i zapewne z wyborem nie będziesz miał większych problemów ;)

Pozdrawiam
Tommy

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: Luzak » 03 stycznia 2017, 15:40

Może kiedyś się skuszę. ciągnie mnie do Panzera IV/70A, ale wymagałby sporo przeróbek. Po Ferdku zacząłem Su-85M z Wak, ale może po nim...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”