Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

upgrade forum

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

upgrade forum

Post autor: PITERPANZER » 12 listopada 2006, 21:35

Dziś tj 12.11.2006 Lodek przeprowadzi upgrade forum do wersji z większa ilościa opcji.Myslę ,że zniknie także kilka niedostatków obecnej wersji.Oby nie zniknęło wszystko.Tak więc proszę o niewpisywanie kolejnych postów do godz.23.55.zawsze jednak istnieje nieiwelkie ryzyko ,ze wszystko się sypnie ,tak więc trzymajcie kciuki!!:thumright:
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2007, 15:38 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 10 stycznia 2007, 15:37

Temat wraca jak bumerang,dzikie rejestracje mające w profilach różne :wink: strony www zmuszają mnie do szukania kolejnych rozwiązań ,tak aby nasze forum było stricte pancerne.Prawdopodobnie będę zmuszony poszukać też innej bazy danych ,co wiąże się z przenosinami forum.To co przeraża mnie najbardziej to ewentualna konieczność przenoszenia wszystkich postów,ponieważ bazy danych obecna i mysql -owa nie są kompatybilne (nie wiem czy nie palnąlem czegoś ).Jeśli któryś z Kolegów ma jakieś doświadczenia informatyczne proszę o kontakt na gg 4918962.
Obrazek

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 27 lutego 2007, 00:00

To co nie udało sie wcześniej ,dziś dzięki pomocy Kolegi MrL poszło jak z platka.
Koniec problemów z polskimi znakami i rejestracją dzikich użytkowników.
Od dziś język angielski w profilu nie jest juz obowiązkowy ,piszcie także z ogonkami w tytułach postów i cieszcie się językiem ojczystym.
Dziekuję raz jeszcze Adamie w imieniu wszystkich użytkowników. :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”