upgrade forum

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

upgrade forum

Post autor: PITERPANZER » 12 listopada 2006, 21:35

Dziś tj 12.11.2006 Lodek przeprowadzi upgrade forum do wersji z większa ilościa opcji.Myslę ,że zniknie także kilka niedostatków obecnej wersji.Oby nie zniknęło wszystko.Tak więc proszę o niewpisywanie kolejnych postów do godz.23.55.zawsze jednak istnieje nieiwelkie ryzyko ,ze wszystko się sypnie ,tak więc trzymajcie kciuki!!:thumright:
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2007, 15:38 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 10 stycznia 2007, 15:37

Temat wraca jak bumerang,dzikie rejestracje mające w profilach różne :wink: strony www zmuszają mnie do szukania kolejnych rozwiązań ,tak aby nasze forum było stricte pancerne.Prawdopodobnie będę zmuszony poszukać też innej bazy danych ,co wiąże się z przenosinami forum.To co przeraża mnie najbardziej to ewentualna konieczność przenoszenia wszystkich postów,ponieważ bazy danych obecna i mysql -owa nie są kompatybilne (nie wiem czy nie palnąlem czegoś ).Jeśli któryś z Kolegów ma jakieś doświadczenia informatyczne proszę o kontakt na gg 4918962.
Obrazek

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 27 lutego 2007, 00:00

To co nie udało sie wcześniej ,dziś dzięki pomocy Kolegi MrL poszło jak z platka.
Koniec problemów z polskimi znakami i rejestracją dzikich użytkowników.
Od dziś język angielski w profilu nie jest juz obowiązkowy ,piszcie także z ogonkami w tytułach postów i cieszcie się językiem ojczystym.
Dziekuję raz jeszcze Adamie w imieniu wszystkich użytkowników. :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”