Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Portal -nasza okładka.Shout -box i czat - lepiej niż sejm

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Posty: 2588
Rejestracja: 27 października 2006, 15:01
Lokalizacja: Gdańsk.PL
Kontakt:

Portal -nasza okładka.Shout -box i czat - lepiej niż sejm

Post autor: PITERPANZER » 20 czerwca 2007, 12:42

Portal dzięki wysiłkom Adama nabiera kształtui rusza od dziś. Będzie pierwszą stroną ,okładką naszego Pancernego Forum . Znajdziecie tu linki do firm , które w swej ofercie posiadają modele w skali 1-25 i akcesoria do nich.Wkrótce rozpocznie także działalność "forumowy sklep",a w nim także modele,akcesoria takie jak gąsienice ,lufy,figurki,blaszki fototrawione,elementy cięte laserem,a także forumowe gadgety. Wygląd portalu może być modyfikowany zgodnie z Waszymi oczekiwaniami,na które czekam.Przypominam także ,że osoby zarejestrowane mają do dyspozycji shout- box u dołu strony Forum ,a czat na stronie portalu.Zapraszam do szerszego korzystania. Zapraszam także Sklepy i Wydawców do umieszczania swoich bannerów reklamowych i towarów w sklepie. Pozdrawiam Piterpanzer
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”