Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

SU 76 /Answer /

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

SU 76 /Answer /

Post autor: PITERPANZER » 21 czerwca 2007, 21:45

Jakiś czas temu ukazała się zapowiedź rosyjskiego działa pancernego SU76,zwanego potocznie suczką.
Model ma przedstawiać wersję z zamkniętym przedziałem bojowym.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Kwiatek
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: Kwiatek » 21 czerwca 2007, 21:59

Wydaje się, że Su-76 ma jedną zasadniczą przewagę nad niedawno wydanym Su-100. Otóż będzie z tego co widzę na okładce w "standardowym" malowaniu. SU-100 z tego co przeglądałem zeszyt w sklepie modelarskim nie wygląda źle w kamuflażu zimowym [ba, myślę, że prezentuje się lepiej aniżeli T-40 z Orlika], ale po co wydawca zrobił na pancerzu "atrapy" jakichś drzewek?! To wygląda paskudnie, nienaturalnie i w końcowym rozrachunku psuje cały efekt.

Dobrze, że mam Su-100 z Małego Modelarza... z tego modelu będę mógł wycisnąć coś więcej i nie czekają mnie dylematy typu malować czy nie. Trzeba będzie, bo innego wyjścia po prostu nie ma, a z tej okazji trzeba poczekać na wzrost własnych umiejętności, aby postarać się o ciekawy i dobrze zwaloryzowany model. W Końcu malowanie pozwala na niebywałą swobodę w sklejaniu.
Ukończone: T-40
Robione: T-26, Przodek
Planowane: także na "T", także radzieckie

Awatar użytkownika
Mariusz Kita
Czołgista / Tankman

Post autor: Mariusz Kita » 22 czerwca 2007, 14:31

W kwesti formalnej.Answer wydał nie SU-100 tylko SU-122.A oba modele ( SU-76 i SU-122 ) dzisiaj do mnie dotarły i wstępne oględziny są w miarę zadowalające.W miarę,bo gąski są z pasków i będę musiał zrobić ogniwa od podstaw.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”