Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

PzKpfw 35 (t) z WAK

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
mario9
Czołgista / Tankman

PzKpfw 35 (t) z WAK

Post autor: mario9 » 13 września 2007, 16:55

Miło mi powiadomić, że od 15.09.2007 r. będzie dostępny mój nowy model PzKpfw 35(t) :grin: Wszystkie informacje na jego temat znajdują się TU. Model przedstawia pojazd używany przez dowództwo 1. batalionu 11. Pułku Pancernego 1. Dywizji Lekkiej podczas wojny obronnej Polski w 1939 r. Myślę, że Wam się spodoba :grin:
A tutaj znajduje się kilka zdjęć prototypu http://www.1-25saf.com/viewtopic.php?p=2432#2432

Pozdrawiam mario9

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”