Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Rosyjski czołg ciężki KW-1 / MM

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Gacek9003
Czołgista / Tankman

Rosyjski czołg ciężki KW-1 / MM

Post autor: Gacek9003 » 08 stycznia 2008, 20:02

Witam serdecznie

Jest to numer z Kwietnia 1981 roku.Autorem tego modelu jest Pan Jerzy Sobczak. Wykonany przeze mnie bez malowania. Gąsienice wykonane z ogniw autorstwa Qn-a.Przy budowie nie napotkałem większych problemów, mogę więc z czystym sumieniem polecić go innym modelarzom.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam i czekam na komentarze :razz:

Awatar użytkownika
KAT
Forum Moderator

Post autor: KAT » 08 stycznia 2008, 21:44

Czemu w gąsienicach nie ma otworów na zęby koła napędowego?

Pozdrawiam
Obrazek

Gacek9003
Czołgista / Tankman

Post autor: Gacek9003 » 09 stycznia 2008, 07:20

KAT gąsienice zostały wykonane przeze mnie w pewnym uproszczeniu. Polegało ono właśnie na ominięciu wykonywania tych otworów na koło napędowe. Samo koło nie posiadało zębów, tylko ze strony gdzie nie ma kontaktu z ogniwami gąsienicy. Przy próbie wycinania otworów miałem straszne problemy ze złożeniem ogniw w całość, jeden z kolegów na forum papermodels doradził że w nieodpowiednią stronę składałem ogniwa, no cóż wyszło tak a nie inaczej.

Pozdrawiam :smile:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów rosyjskich/Russian vehicles gallery/”