Stug III ausf F w/ostketten

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Stug III ausf F w/ostketten

Post autor: PITERPANZER » 07 października 2009, 17:22

Za stroną GPM zapowiadam kolejną pancerną nowość. Tym razem temat już kiedyś wydany przez GPM tyle , że teraz w nowym opracowaniu i zimowej grafice .

Niedawno w Poznaniu podziwiałem wersję F zaprojektowaną i wykonaną przez Maria9 , a tu powtórka z rozrywki , tyle,że w innym , zimowym nastroju .
Do tego kolejna wersja ostkettenów poszerzajaca ofertę laserówek .Oj będą mieli modelerze w czym wybierać .
To co widzę na zdjęciach to skopiowane ze stuga ausf. A i Pz IIIG koła nośne . Niby nic im nie brakuje ,ale jak dla mnie mają za szerokie bandaże gumowe i może warto by je opracować na nowo , tym bardziej , że wersja A miała gumy szerokości 75mm , a F już 90mm . Warto by gąsienice i koła (oczywiście model jakocałość) trzymały wymiary w skali.
To co pisałem już ostatnio ,apropos galerii mardera wykonanego przez Janka , GPM potwierdza tylko najwyższą jakość grafiki swoich modeli .
Ciekawe kiedy WAK wyda wersję w malowaniu letnim i które Wydawnictwo będzie z F-ką pierwsze ?
Tylko czekać !
Poniżej kilka fotek ze starony producenta .
Załączniki
IS_stug III F front_GPM.jpg
Nowa wersja gąsienic ostketten
IS_stug III F rear_GPM.jpg
IS_stug III F GPM.jpg
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”