Armata dywizyjna ZIS-3 wz.1942

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Jaroslav
Czołgista / Tankman

Armata dywizyjna ZIS-3 wz.1942

Post autor: Jaroslav » 11 października 2009, 13:02

Witam Wszystkich
Chciał bym Wam zaprezentować dopiero ukończony model armatki powstały pod wpływem relacji kolegów Kwiatka (kapcie) i Iron'a 84 (armata) ;)
Model zaprojektowany przez kol. Patero skleja się bardzo przyjemnie i nawet po pomniejszeniu do '25 mogę go śmiało polecić nawet średnio zaawansowanym modelarzom.
Co najważniejsze, pomimo pewnych niedokładności kol. Patero udostępnił go do pobrania za darmo za co Mu serdecznie dziękuję ;)
Model dość znacznie przerobiłem aby maksymalnie zbliżyć go do egzemplarza znajdującego się w Muzeum Walk Niepodległościowych na poznańskiej Cytadeli.
Na ile mi się to udało, oceńcie sami ;)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Miłego oglądania :wink:
Pozdroo
Ostatnio zmieniony 11 października 2009, 13:49 przez Jaroslav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 11 października 2009, 13:43

Startujesz pięknym modelem , jednym z ciekawszych , dostępnych jako darmowy w ostatnim czasie . Gratuluję Tobie wykonania ,a Koledze Patero projektu .
Czy te armaty znalazłeś na fotkach z polskimi znakami ?
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Kujot
Czołgista / Tankman

Post autor: Kujot » 11 października 2009, 19:21

Oj udało się Jaro, udało! :shock: Jestem aktualnie na etapie dziergania klamotów związanych z armatą Kuny, także wiem co mówię. Bardzo dokładnie i szczegółowo wykonany modelik. Nie widziałem projektu wyjściowego, także ciężko mi porównać skalę twoich poprawek względem projektu, ale znając ciebie dałeś od siebie zepewne sporo. W kilku miejscach jakość wykonania strasznie maleńkich detali po prostu mnie powaliła, bieżniki kół są fenomenalne. Ogólnie kapcie pospadali, gratuluję i pozdrawiam. Czołgiem! ;)

Jaroslav
Czołgista / Tankman

Post autor: Jaroslav » 12 października 2009, 15:08

Hej Rafał tak szczerze mówiąc w modelu poprzerabiałem praktycznie wszystko, specjalnie nie robiłem relacji bo by się ciągnęła jak FT-17 :roll:
Co do kapci, to są one tymczasowe, przełożę je z czasem do moździerza 160mm który z czasem zaprojektuję
Egz.zisówki który chciałem zminiaturyzować ma inny bieżnik(kostkę) na ktorej rozrysowywanie w tej chwili nie mam już nerwów ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów rosyjskich/Russian vehicles gallery/”