Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Nowości pancerne WAK w 2010 roku.

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
WAK
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Nowości pancerne WAK w 2010 roku.

Post autor: WAK » 26 września 2010, 18:23

Na prośbę Piotra przedstawiam nowości pancerne wydane w WAK w tym roku.

Obrazek

Model japońskiego czołgu pływającego Type 2 Ka-Mi w malowaniu Specjalnych Sił Desantowych Marynarki (1944 r.) można wykonać w trzech wersjach: bez pływaków, z pływakami, oraz ze zdejmowanymi pływakami. Autor modelu: Michał Rafalski (np. Type 94 Te-Ke).

Obrazek

Model SU-57, amerykańskiego samobieżnego działa ppanc, przekazanego brytyjczykom, a przez nich sowietom, od których dostaliśmy je My :) Model można wykonać w dwóch wersjach oznaczenia z 1.Armii Wojska Polskiego z 1945 roku. Autor modelu: Mariusz Kita (np. M3A1 Scout Car).

Obrazek

PzKpfw II Ausf D jest trzecim modelem WAK na tym podwoziu (po Flammpanzerze i Marderze II). Model w malowaniu z kampanii wrześniowej. Autor: Mariusz Kurzyński (np. PzSpWg II Luchs).

Obrazek

Vickers Mk. E w malowaniu 10.Brygady Kawalerii - przeciwnik PzKpfw II Aufs. D z kampanii wrześniowej. Autor: Michał Szklarczyk (np. Autoblinda AB-41).

Obrazek

PzKpfw. III Ausf. J w ciekawym polskim, zdobycznym, malowaniu z Pułku Ułanów Karpackich. Niby kolejna "trójka" a jakże inna. Autor: Mariusz Kurzyński (np. Sturmtiger)

Obrazek

Type 95 Ha-Go to kolejny, po Te-Ke i Ka-Mi, czołg japoński w WAK. Tym razem model waloryzowany w malowaniu z walk na Filipinach. Autor: Roman Cholewiak (np. M24 Chaffee).

Wszystkie modele, oczywiście po za SU-57, bez wnętrza (taka jest nasza polityka wydawnicza), każdy posiada instrukcję w języku polskim i angielskim. Do wszystich są dostępne różne dodatki. Więcej o modelach na naszej stronie WAK.PL .

W najbliższej przyszłości ukażą się mi: Type 1 Ho-Ki i brytyjska ciężarówka.
------------------------------------------------------
Wroclawskie Atrakcje Kartonowe - www.wak.pl

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 26 września 2010, 22:29

Dziękujemy Homiku.
Dwie nowości już zamówione do sklepu ,a tu za nimi kolejne 2 niespodzianki.
Mam nadzieję ,że brytyjska ciężarówka będzie w polskim malowaniu.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”