SU-122 / Answer / (Winter Storm)

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Demon
Czołgista / Tankman

SU-122 / Answer / (Winter Storm)

Post autor: Demon » 11 marca 2011, 23:18

W tle cichutko leci „The American Way” Sacred Reich, a ja kończę prace nad Su 122. Jeszcze tylko dorobić wydech, delikatne poprawki, kilka zdjęć i oto jest. Podsumowując o modelu. Kleiło mi się go bardzo przyjemnie, generalnie cały projekt jest rewelacyjny. Opracowanie jest uproszczone, to sobie trzeba od razu powiedzieć, ale uproszczone w taki sposób, że modelowi w wyglądzie nic nie brakuje. Można natomiast zawsze coś od siebie dodać. Bardzo podoba mi się umieszczenie w opracowaniu śrub, dla chcących uplastycznić trochę wygląd. Duże ułatwienie pracy. Standardowo, jak to w pancerce oprócz układu jezdnego, który był może nie tyle trudny co nużący, najbardziej dała mi popalić obudowa działa...co zresztą widać na zdjęciach. Pewne rzeczy mi nie wyszły. Chciałem na ten przykład zrobić wypukły klosz reflektora, ale po trzech próbach i spalonych włosach na rękach odpuściłem ;) Jest za to ponacinany i ma żarówkę. Model oprócz opisanych cech dotyczących opracowania ma niecodzienne i ciekawe (może się podobać lub nie, ale ciekawe jest) malowanie. Myślę, że spokojnie mogę polecić ten model. Dobra, koniec gadania, zapraszam do obejrzenia galerii. Si ju next tajm ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 20 marca 2011, 17:58 przez Demon, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rzeźnik
Czołgista / Tankman

Post autor: Rzeźnik » 12 marca 2011, 16:07

Gratuluje kolejnego udanego modelu. Pojazd bardzo elegancki wyszedł. Co bedzie następne? :lol:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
mario9
Czołgista / Tankman

Post autor: mario9 » 12 marca 2011, 20:24

Pięknie, pięknie :-D . Zresztą jak zawsze u Ciebie.
Trochę mnie ździwił fakt, że zabrałeś się za "Rosjanina", gdyż znam Ciebie jako wielbiciela niemieckiej pancerki ;)

Pozdrawiam Mariusz :-)

Demon
Czołgista / Tankman

Post autor: Demon » 12 marca 2011, 20:48

Co następne? Coś się tam klaruje i tłucze po głowie, ale na razie chcę nadrobić zaległości w lekturze.
Tak mario, sam się sobie, dziwiłem, ale odkąd zobaczyłem ten model, wiedziałem, ze muszę go skleić. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się jego bryła, urzekł mnie również ten kontrowersyjny i niespotykany gdzie indziej kamuflaż. Następnym modelem jednak najprawdopodobniej powrócę już do konwencji pancerki niemieckiej ;)

Awatar użytkownika
Slawomir Bloch
Czołgista / Tankman

Post autor: Slawomir Bloch » 19 marca 2011, 18:43

Bardzo fajnie Ci wyszedł ten model! Świetnie sklejony i nawet te proste "jodełki" nabierają na nim szczególnego uroku.
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji z realizacji zainteresowań modelarskich!
Sławomir Bloch

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów rosyjskich/Russian vehicles gallery/”