Zapowiedź / SdKfz. 424 / Pancerna Kolekcja

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Zapowiedź / SdKfz. 424 / Pancerna Kolekcja

Post autor: Tommy T.B. » 01 kwietnia 2011, 14:04

Witam serdecznie :-D

Mam bardzo miłą wiadomość dla wszystkich miłośników pancerki w skali 1-25.
Na rynek modelarski weszło nowe wyd. PANCERNA KOLEKCJA, z siedzibą w Zagórzu, wraz ze swoim premierowym modelem czołgu z okresu II w.ś. SdKfz. 424.
Nadmieniam, iż jest to pojazd prototypowy, który nigdy nie wszedł do produkcji seryjnej, a został zbudowany tylko w jednym egzemplarzu, a dokumentacja jego budowy jest bardzo uboga i tajemnicza.

Jako pierwszemu przypadł mi zaszczyt sklejenia tego modelu :-D .
Poniżej przedstawiam jego efekty.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 01 kwietnia 2011, 17:56

No w końcu pokazałeś ukończony model.
Bardzo się cieszę , bo faktycznie dokumentacji jest bardzo mało.
Świetnie rozwiązałeś problem dalmierza , o którym rozmawialismy w trakcie naszego ostatniego spotkania , a chciałem poinformować Ciebie , że wczoraj w Spielbergu znalazłem kolejne zdjęcie wyjaśniające problem nad którym ślęczeliśmy.
Jutro jak wrócę z pracy to wyślę na maila.
Pozdrawiam i gratuluję.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2011, 20:43 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 01 kwietnia 2011, 18:23

Piter dziękuję bardzo, ale wiedz, że to nie tylko moja zasługa przy budowie tego modelu, ale i Twoja również :-D

Bez Ciebie ten model by nie powstał w tak krótkim czasie z taką dokładnością ;)
W rozmowie z wydawcą, dowiedziałem się, iż planuje się wydruk ok 300 egz. z możliwością zwiększenia nakładu przy dużym zainteresowaniu modelarzy.
Chciałbym tutaj nadmienić, iż ów model będzie dostępny do kupienia tylko i wyłącznie w sklepie Panzer Hobby Art 1-25 na indywidualne zamówienia,
które można składać już dzisiaj :-D

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”