Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Zapowiedź / SdKfz. 424 / Pancerna Kolekcja

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Zapowiedź / SdKfz. 424 / Pancerna Kolekcja

Post autor: Tommy T.B. » 01 kwietnia 2011, 14:04

Witam serdecznie :-D

Mam bardzo miłą wiadomość dla wszystkich miłośników pancerki w skali 1-25.
Na rynek modelarski weszło nowe wyd. PANCERNA KOLEKCJA, z siedzibą w Zagórzu, wraz ze swoim premierowym modelem czołgu z okresu II w.ś. SdKfz. 424.
Nadmieniam, iż jest to pojazd prototypowy, który nigdy nie wszedł do produkcji seryjnej, a został zbudowany tylko w jednym egzemplarzu, a dokumentacja jego budowy jest bardzo uboga i tajemnicza.

Jako pierwszemu przypadł mi zaszczyt sklejenia tego modelu :-D .
Poniżej przedstawiam jego efekty.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 01 kwietnia 2011, 17:56

No w końcu pokazałeś ukończony model.
Bardzo się cieszę , bo faktycznie dokumentacji jest bardzo mało.
Świetnie rozwiązałeś problem dalmierza , o którym rozmawialismy w trakcie naszego ostatniego spotkania , a chciałem poinformować Ciebie , że wczoraj w Spielbergu znalazłem kolejne zdjęcie wyjaśniające problem nad którym ślęczeliśmy.
Jutro jak wrócę z pracy to wyślę na maila.
Pozdrawiam i gratuluję.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2011, 20:43 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 01 kwietnia 2011, 18:23

Piter dziękuję bardzo, ale wiedz, że to nie tylko moja zasługa przy budowie tego modelu, ale i Twoja również :-D

Bez Ciebie ten model by nie powstał w tak krótkim czasie z taką dokładnością ;)
W rozmowie z wydawcą, dowiedziałem się, iż planuje się wydruk ok 300 egz. z możliwością zwiększenia nakładu przy dużym zainteresowaniu modelarzy.
Chciałbym tutaj nadmienić, iż ów model będzie dostępny do kupienia tylko i wyłącznie w sklepie Panzer Hobby Art 1-25 na indywidualne zamówienia,
które można składać już dzisiaj :-D

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”