Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

KW 85 /Answer

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

leon65z
Czołgista / Tankman
Posty: 4
Rejestracja: 30 stycznia 2012, 20:13
Lokalizacja: Kraków. PL

KW 85 /Answer

Post autor: leon65z » 02 lutego 2012, 19:55

Witam, dzisiaj kolejna porcja mojej twórczości kartonowej, tego modelu chyba nie widziałem na forum więc od teraz jest :-D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Dwa ostatnie zdjęcia pokazują moją rodzinkę radzieckich pancerków, doszedł do nich SU 101 a teraz w budowie jest SU 100, mam plan zrobić kiedyś wszystkie znaczące tj. średnie i ciężkie czołgi i działa radzieckie :-D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Posty: 2591
Rejestracja: 27 października 2006, 15:01
Lokalizacja: Gdańsk.PL
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 04 lutego 2012, 11:49

Piękny czołg , który zawsze chciałem skleić.
Niestety brak czasu zaowocowal jedynie reaktywacją i pomalowaniem w zeszłym roku plastikowego Kw -85 ,w dziwacznej skali 1-30 ,którego dostałem od Scrosa.
Zastanawiam się tylko nad różnicą położenia Km -u ,w moim modelu jest po lewej stronie ,u Ciebie koło lapmy po prawej i bez osłony.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów rosyjskich/Russian vehicles gallery/”