Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Sd.Kfz.222 Afrika Korps / GPM / Libia 1941

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
JaCkyL
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Sd.Kfz.222 Afrika Korps / GPM / Libia 1941

Post autor: JaCkyL » 02 października 2013, 21:01

Oto mój najnowszy model - Sd.Kfz. 222 w malowaniu Afrika Korps, pustynia libijska.
Obrazek
Bardzo fajny model, pasowanie super, grafika świetna. Właśnie dlatego go wybrałem i skleiłem. Polecam!
Model praktycznie "z pudła", dodałem jedynie kilka detali i dorobiłem podstawkę.
Zapraszam do oglądania zdjęć, z których niestety nie jestem zadowolony, za jakiś czas postaram się zrobić nowe.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 04 października 2013, 12:50 przez JaCkyL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 05 października 2013, 19:38

Co tu wiele pisać.
Kolejny świetny model w Twoim wykonaniu, tym ciekawszy, że w standardzie.
Mimo, że ja takich nie lubię ten mnie ujął.
Gratulacje !
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 14 października 2013, 16:20

JaCkyL nas nigdy nie zawodzi :okok:
Model w standardzie na najwyższym poziomie, no i oczywiście zasłużone zdjęcie tygodnia.

Szkoda tylko, że nie mogliśmy oglądać pełnokrwistej relacji jak to cudo powstaje ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
JaCkyL
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: JaCkyL » 15 października 2013, 17:21

Czepiliście się tego standardu :Default: Praktycznie cały model z zewnątrz i wszystkie łączenie były "glutowane". Czy to jest nadal standard? :D
Ten model to trening, dlatego nie było relacji, a druga sprawa że końcówka to maraton żeby zdążyć na Przeciszów. Następny model będzie z relacją, już się robi :) Model, nie relacja ;)
Dzięki za zdjęcie tygodnia i pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 20 października 2013, 07:27 przez JaCkyL, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”