Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

SdKfz 232 / GPM / Wrzesień 1939 Polska

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Tomasz K
Czołgista / Tankman
Posty: 112
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 14:25
Lokalizacja: Przemyśl/ Rzeszów-PL

SdKfz 232 / GPM / Wrzesień 1939 Polska

Post autor: Tomasz K » 01 września 2014, 14:28

Witam po dłuższej nieobecności, ostatnio pojazdów praktycznie nie kleję. Ale w związku z dzisiejszą, siedemdziesiątą piątą rocznicą ataku Niemiec na Polskę galeria pojazdu agresora z Września 1939r.
Model projektu kolegi Eugeniusza Moczuka, klejony czternaście lat temu. Otrzymałem go rozpoczętego od kumpla. Sklejony kadłub rozłożyłem na części pierwsze, i złożyłem od nowa. Bynajmniej nie wynikało z błędów projektu. Stąd niestety widoczna na zdjęciach "Szrama" wzdłuż kadłuba. Sam model kleiło się bardzo przyjemnie, wyzwaniem było tylko zbudowanie anteny, ale dało radę ;) Model jak widać stoi do tej pory bez większych interwencji, i ma się dobrze.

Zapraszam do galerii:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ukończony Kubelwagen , po za klejeniem ... www.sabbstone.digart.pl/digarty/

Pozdrawiam !
Tomasz K vel The End

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”