Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Sd.Kfz. 132 Marder II/WAK/ 5 Dywizja Pancerna SS Wiking

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

marcin2248
Czołgista / Tankman

Sd.Kfz. 132 Marder II/WAK/ 5 Dywizja Pancerna SS Wiking

Post autor: marcin2248 » 22 lutego 2015, 17:22

Witam
Zakończyłem pracę nad kolejnym modelem. Jest to Samobieżne działo przeciwpancerne Sd.Kfz. 132 Marder II z wyd. WAK. Jest to projekt Mariusza Kurzyńskiego, a skleja się go wyśmienicie. Jednak jest on bardzo pracochłonny, zwłaszcza układ jezdny i armata. Model pomalowałem i pobrudziłem. Nie będę się rozpisywał, wszystko widać na fotkach. Tu widać tylko trzy, ale po kliknięciu w nie otwiera się album w Picasaweb. Widać lepiej niż w Fotosiku. Miłego oglądania.
Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdr.
Marcin
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2015, 07:28 przez marcin2248, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Slawomir Bloch
Czołgista / Tankman

Post autor: Slawomir Bloch » 01 marca 2015, 17:18

Bardzo mi się Twój model tej niemieckiej "samochodnej ustanowki" podoba.Świetna, modelarska, dokładna robota. Gratuluję kolejnego dzieła!
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji z realizacji zainteresowań modelarskich!
Sławomir Bloch

Awatar użytkownika
Arek
Czołgista / Tankman

Post autor: Arek » 01 marca 2015, 18:56

Obicia, zacieki, suche błotko, mokre błotko czyli wszystko to, czego nie potrafię. Super model - GRATULUJE :okok:
Ostatnio zmieniony 01 marca 2015, 18:57 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin2248
Czołgista / Tankman

Post autor: marcin2248 » 01 marca 2015, 19:31

Dzięki za komentarze. Wczoraj na konkursie w Rypinie model zdobył I miejsce w kategorii Pojazdy gąsienicowe, a Sd.Kfz. 232 8 rad I miejsce w pojazdach kołowych. Ach, co to był za konkurs...
pozdrawiam
Marcin

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 01 marca 2015, 19:48

Ładniusi model! nic dodać, nic ująć. Osobiście bardzo mi się podoba :okok:
Gratuluję trofeów oklask2
Warto by Marcin zrobić zdjęcia nagród i wrzucić je na forum, tutaj, jako kolejny temat z Twoimi nagrodami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”