Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Henschel 33 D1 /Answer/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Kordian
Czołgista / Tankman

Henschel 33 D1 /Answer/

Post autor: Kordian » 08 czerwca 2015, 13:10

Czas najwyższy rozprawić się z tym wyrobem, który chcąc skleić w standardzie czeka tylko i wyłącznie manewr Cevy. Budowa rozpoczęła się zaraz po ukazaniu ale trzeba było odpoczynków by wytrwać do końca. Ewidentnie skopany model naturalnie nikt się nie przyzna co skopał wydawca a co projektant ale wygląda na to że oboje tak samo umoczyli. O brakujących elementach już było na konradusie w ramach zapowiedzi dodam tylko od siebie że udało mi się wyjaśnić tajemnicę brakującej jednej opony. Otóż zasobniki na opony zapasowe są za małe. Rozwiązanie jest proste przecinamy oponę na pół następnie ją zgniatamy i już pasuje na swoje miejsce. Nowym upominkiem są dwie butle, które są za długie o jakieś 3mm. Spasowanie przegrody silnikowej też wymagało finezji skalpela, błotniki przemilczę bo od czego jest szpachla :-) By model był bliższy okładce dodałem dodatkowe lampy przy kabinie oczka do prowadzenia liny wyciągarki, tylne haki mocowane do ramy, odpowietrznik do zbiornika, przewody elektryczne do lamp i akumulatora, narzędzia na skrzyni, skrzynki z wiaderkami, zamknięcia burt skrzyni, uchwyty do stelaża plandeki kieszenie w drzwiach od wewnątrz i parę innych dupereli.
Temat ciekawy ale jako model wymagający.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek
:amazed:

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 08 czerwca 2015, 13:57

Sam model wygląda super, na temat jego niedostatków nie podejmuję się dyskutować, natomiast mnie zadziwiło dziwaczne połączenie godła 507sPzAbt z numerami Luftwaffe.
Karkołomna kombinacja.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 08 czerwca 2015, 15:05

Co tu dużo pisać... Model pierwsza klasa :okok:

Może się będę powtarzał, ale ciągle mnie zadziwia Twoje tempo sklejania przy jednoczesnej dokładności, co przekłada się na to, co własnie oglądamy :Default:
Teraz mnie nie dziwi, że nie prowadzisz relacji, skoro nie masz czasu na zdjęcia, a kolejne modele schodzą u ciebie jak z taśmy produkcyjnej :-)

Pozdrawiam i czekam na kolejną galerię.

Awatar użytkownika
Wojtek
Czołgista / Tankman

Post autor: Wojtek » 26 czerwca 2015, 17:56

Ciężarówka pierwsza klasa, ładnie wykonany modelik.
Przyznaję podobnie jak Tommy, że twoje tępo prac jest zabójcze.
Jesteś jak mała fabryka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”