Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Sdkfz 250/9 Ausf.A/ GPM/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Demon
Czołgista / Tankman

Sdkfz 250/9 Ausf.A/ GPM/

Post autor: Demon » 09 lipca 2015, 08:20

Nadszedł czas skończenia Sdkfza. W trakcie klejenia kilka razy miałem ochotę nim walnąć, jak się okazuje nie z jego, ale mojej winy ;) Sam model pomijając te kilka dni słabości kleiło się fajnie i gdyby go skleić porządnie wyglądałby naprawdę atrakcyjnie. Wykorzystałem w nim elementy laserowe, co ułatwiło, czy też przyspieszyło wykonanie co poniektórych części. Standardowo widać, ze jestem kompletnym daltonem i nie rozróżniam odcieni kolorów – cóż, można powiedzieć TTTM. Nie męczę więcej, zapraszam do galerii.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 10:04 przez Demon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Darek1207
Czołgista / Tankman

Post autor: Darek1207 » 09 lipca 2015, 08:39

Będę pierwszym, który pogratuluje pięknego modelu.
Ja jakoś Twojego daltonizmu nie zauważam i model mi się bardzo podoba.
Gratuluję i czekam na kolejne relacje.

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 09 lipca 2015, 15:59

No to niestety ja będę tym razem drugi ;)
Demonie, gratuluję kolejnej super konserwy !

Co będzie następne? Też jakiś "niemiaszek", czy coś z innej stajni?

Pozdrawiam :Default:

Demon
Czołgista / Tankman

Post autor: Demon » 09 lipca 2015, 21:05

A dziękuję, dziękuję bardzo. Jakieś tam pomysły na następny model są, najgorsze to, że jest ich kilka...ciągnie mnie do kolejnego "kundla", ale muszę to skonsultować z Piterem...ale to za jakiś czas.

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 10 lipca 2015, 09:14

Świetny model, za sprawą grafiki wart walki, by skleić go w standardzie, chociaż niektóre elementy i tak wołają o pommstę( nie Twoja wina), by je zastąpić żywicą lub plastikiem. Nożyce, podstwa anteny, notek demolują nieco obraz całości.
Mogłęś także lepiej dobrać kolor retuszu lub polakierowany model w tych miejscach delikatnie pokryć ciemnym washe`em. Diabeł w szczegółach ma używanie :mrgreen:
Tak czy inaczej ogląda się Twoją pracę z przyjemnością i jest miłym dla oka standardem.
Gratulacje!
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”