Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Crusader III AA Mk.III / WAK /

Pytania, Technika / Technics, Questions, etc / Fragen, Techniken, etc

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Jasiek
Czołgista / Tankman

Post autor: Jasiek » 11 października 2015, 11:18

Witam!
Powoli, ale do przodu. Niewiele doszło bo czasu mało. Te mniejsze łepki okrągłych śrub też postanowiłem zrobić, ale rowki będę w nich nacinał dopiero po malowaniu, żeby były lepiej widoczne (to te małe białe kropeczki) Po za tym bawiłem się drobnicą na kadłubie, czyli zawiasy, nity na nich i inne pierdoły. Model będzie malowany więc wszystkie szczegóły są ważne, żeby nie był goły :) Niektóre elementy maluje pędzlem, żeby zobaczyć co wymaga poprawki. Później wszystko będzie przeszlifowane i przygotowane pod malowanie aerografem.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z budowy / Construction report / Bauberichte”