Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Nowość z Orlika - Powstańcza Panther G "Magda -Pudel&am

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Posty: 2591
Rejestracja: 27 października 2006, 15:01
Lokalizacja: Gdańsk.PL
Kontakt:

Nowość z Orlika - Powstańcza Panther G "Magda -Pudel&am

Post autor: PITERPANZER » 09 kwietnia 2011, 10:48

Właściwie równolegle z wersją A pojawia się zapowiedź pierwszej i mam nadzieję ,że nie ostatniej pantery w polskim malowaniu .Wydawcą tego historycznego dla nas pojazdu będzie Orlik . Już czekam by ten model dla Was zamówić i zmotywuje mnie to na pewno do wznowienia produkcji żywicznych dodatków do panter.
Obrazek
Model już jest dostępny tutaj
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”