Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

1-24 scale figures from all the world

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

1-24 scale figures from all the world

Post autor: PITERPANZER » 10 grudnia 2011, 16:06

Ostatnimi czasy nie śledziłem nowości jakie pojawiają się na rynku wśród różnych firm , ale dzięki Jimowi dostałem link , który obudził moją poszukiwawczą pasję na nowo .
Przygotowałem dla Was to , co obecnie dostępne jest na rynku i co można sobie sprowadzić .Trzeba jednak być przygotowanym na wydatek kilkudziesięciu dolarów + koszta przesyłki .
Na poczatek figurki metalowe produkowane jako dodatek do pojazdów RC.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Tasca podobnie jak większość firm wypuściła figurki do swoich pojazdów 1-24.
Nie jest to bogata oferta ,ale to dopiero początek tej skali w ofercie tego doskonałego producenta .
Obrazek Obrazek

W ofercie żywicznej znajdziemy kilka kolekcji :

Druga firma na którą trafiłem dzięki linkowi podesłanemu przez Jim`a Nunn`a (thx) zaczyna budować swoją linię figur 1-24 i 1-25 scale . Figurki mają 8cm ,więc wydają się dość "wysokie" , ale przy modelu wyglądają dobrze . Zrobiłem sobie prezent i zakupiłem sobie pierwsze 8 figurek i jestem naprawdę zadowolony.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Z pojedynczych figurek opisywanych jako 1-24 znalazłem jeszcze taką
Obrazek

Nie wiem jak Was ,ale mnie ta poszerzająca sie oferta cieszy coraz bardziej.
I to tyle od waszego wojennego korespondenta.
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2011, 22:53 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 10 grudnia 2011, 22:41

O f..k :shock: !!!

Ja biorę wszystkie :-D

Szkoda tylko, że nie 1:25, ale mam nadzieję, że któryś z producentów się ocknie i wypuści taką kolekcję w "naszej skali" ;).

Piękna kolekcja Piter i życzę powodzenia w dalszych łowach ;)

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 27 grudnia 2011, 18:03

Tak jak pisałem wcześniej , 8cm figurka budziła trochę moje obawy , co do proporcji z modelem ,dlatego wykonałem kolejną serię zdjęć dla rozgrzania dyskusji .
Przy okazji porobiłem nowym nabytkom, fotki porównawcze z figurami innego pochodzenia. Jako , że pancerniacy , chociażby z załogi Wittmanna byli różnego wzrostu pokazałem obok figurki wysokości 7-7,5 cm.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Stale mam wrażenie ,że zapomniałem Wam jakieś figurki jeszcze pokazać .
Zachęcam Kolegów do udziału w dyskusji ,pokazywania swoich zbiorów figurek ,których używacie do pojazdów w skali 1-25.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”