Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

PzKpfw I Aufs. A / Super Model/5 Dywizja Pancerna-Francja`40

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

marcin2248
Czołgista / Tankman

PzKpfw I Aufs. A / Super Model/5 Dywizja Pancerna-Francja`40

Post autor: marcin2248 » 04 marca 2012, 08:46

Witam
W końcu udało mi się ukończyć kolejny model. Jak widać to Panzer I z wyd. Super Model, skala oczywiście 1:25. Papier w oryginalnej wycinance był jak tektura, więc zrobiłem ksero i z tych kopii zbudowałem model. Model oczywiście malowany i troszeczkę zwaloryzowany. Moja wersja tego czołgu przedstawia jednostkę z 5 Dywizji Pancernej - Francja 1940r.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2014, 18:27 przez marcin2248, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rzeźnik
Czołgista / Tankman

Post autor: Rzeźnik » 04 marca 2012, 21:39

Witaj!
Hahaha, to teraz sprawiłeś, że się uśmiechnąłem.
Pamiętam ten model... był taki pomarańczowy z palmą na przednim pancerzu, papier jak napisałeś - tekturka, ach to były czasy. Powiem Ci, że fajnie go przerobiłeś.
Podoba mi się ten "szkrab".

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 04 marca 2012, 22:10 przez Rzeźnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kordian
Czołgista / Tankman

Post autor: Kordian » 05 marca 2012, 07:47

Ładny model.
Ja czekam na nowe opracowanie prędzej czy później ktoś się pokusi.

marcin2248
Czołgista / Tankman

Post autor: marcin2248 » 22 lutego 2014, 18:05

Chociaż model już pierwszej świeżości nie jest i tak postanowiłem go zabrać na konkurs w swoim mieście czyli w Rypinie. No i opłacało się. Zdobyłem pierwsze miejsce w kategorii: Pojazdy gęsienicowe:
Obrazek

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 22 lutego 2014, 18:26

Gratulacje!
Podobnie jak ze schwimmwagenem, tyle, że z prośbą byś zdjęcia zrobił bez tych innych modeli, tak jak konwencja wątku przewiduje.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”