Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Tiger P / WAK/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Demon
Czołgista / Tankman
Posty: 364
Rejestracja: 31 października 2006, 13:41
Lokalizacja: Bielsko-Biala. PL

Tiger P / WAK/

Post autor: Demon » 17 lutego 2013, 10:41

Trochę ponad rok zajęło mi wykonanie modelu Tigera P z WAK. Model leciwy, ale chciałem go mieć . Na czas wykonania miały wpływ zawirowania w życiu zawodowym, to że miałem (w sumie dalej mam) okres intensywnego czytania i ogólne niechciejstwo. W między czasie lekkiemu przechodzeniu uległo tło, co widać na zdjęciach ;)
Sam model kleiło się sympatycznie, jakichś szczególnych przeróbek nie wykonywałem – za wyjątkiem gąsienic zrobionych z pojedynczych ogniw na podstawie materiałów podesłanych przez Maria. Po sklejeniu model przykurzony suchymi pastelami, celem poprawy odcienia kamuflażu (bo jakiś taka zbyt jaskrawy był) i zamaskowania moich niedoróbek i nieumiejętności w zakresie retuszu. Relacji nie było...bo nie. ;)


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 10:02 przez Demon, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”