Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

PzKpfw V Panther G / Military Model / Ardeny 1944

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Wojtek
Czołgista / Tankman

PzKpfw V Panther G / Military Model / Ardeny 1944

Post autor: Wojtek » 11 listopada 2014, 09:41

Witam wszystkich i zapraszam do obejrzenia galerii mojej Pantery.
To moja pierwsza prezentacja, forum zacząłem śledzić od niedawna, dlatego prezentowany model ma już ok. 4 lat. Na tą chwilę, to jedyny pojazd bojowy, który posiadam w swojej kolekcji (górą jest lotnictwo), ale dla odmiany od czasu do czasu fajnie jest zbudować coś co nie ma skrzydeł.
Prace nad modelem w sumie trwały długo przez przerwy, ale w końcu się udało. Jedyną poprawką jaką zrobiłem w tym modelu na przełomie tych 4 lat, to lakierowanie.

Zapraszam:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A teraz Pantera w lasku:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Całość na półce wygląda mniej więcej tak:

Obrazek

Wybaczcie za zdjęcia to moja pierwsza sesja, wszelkie uwagi i rady mile widziane
Pozdrawiam <piwko>
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2014, 18:38 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 11 listopada 2014, 11:35

Witaj!
Ja jestem w szoku, pięknie sklejona pantera, na bogatej dioramce i pod szkłem.
Za zdjęcia nie masz co przepraszać, bo są bardzo dobre i przyjemnie się taki model ogląda.
Super ujęcia z wnętrza pojazdu.

Oczywiście jako pancerniaka z doskoku trudno winić Ciebie za pozostawienie niedociągnięć projektu, bądź co bądź już kilkuletniego, bo skoro sklejałeś standard to trudno poprawiać projektanta.
Jeśli oczywiście będziesz chciał to można tu o nich napisać, nie tyle dla Ciebie, bo model jest zamkniętym rozdziałem, ale dla kolejnych osób, które nad tym wydaniem się pochylą.
Szczerze gratuluję bardzo udanego debiutu. Czekamy na kolejny model z relacją.
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2014, 11:37 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Arek
Czołgista / Tankman

Post autor: Arek » 11 listopada 2014, 15:06

I to się nazywa wejście z grubej rury. Widać kolega skalpela nie trzyma od wczoraj. Gratulacje :okok:

Awatar użytkownika
Darek1207
Czołgista / Tankman

Post autor: Darek1207 » 12 listopada 2014, 06:45

Wejście smoka, zdjęcia wykonane świetnie, a Pantera to już poezja, po wszystkich malowanych w końcu jest w standardzie. A podstawką to już Piotra ucieszyłeś, a ja byś dodał jeszcze figurki to byłby wniebowzięty.
Teraz czekam na pełną relacje z budowy kolejnego modelu.

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 14 listopada 2014, 18:45

Wojtek, moi przedmówcy powiedzieli w zasadzie już wszystko to, co chciałem napisać o Twoim modelu :Default:
Pantera , to jeden z moich ulubionych pojazdów III Rzeszy, więc oglądam go z wielką przyjemnością.

Szczerze gratuluję, bo model jest pierwsza klasa :okok:

Awatar użytkownika
Slawomir Bloch
Czołgista / Tankman

Post autor: Slawomir Bloch » 04 grudnia 2014, 18:36

Świetnie, i to nie tylko jak na speca od "letadełek" wykonany model "pełzacza". A ta polanka Twojej dioramki też wzbudziła mój zachwyt.
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji z realizacji zainteresowań modelarskich!
Sławomir Bloch

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”