Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Pzkpfw 35t /WAK/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Demon
Czołgista / Tankman

Pzkpfw 35t /WAK/

Post autor: Demon » 04 września 2016, 22:33

Wszystko co dobre szybko się kończy…tak samo było z klejeniem tego modelu. Owszem, owszem było kilka ciężkich momentów, które dały mi trochę popalić, ale jako całokształt kleiło się go wybornie. Od siebie wprowadziłem kilka zmian i modyfikacji, ale niewiele. Nie ma co tu dużo pisać, zapraszam do obejrzenia galerii.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 10:03 przez Demon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Borowy
Czołgista / Tankman

Post autor: Borowy » 05 września 2016, 19:55

Witam :honoring: Podoba mi się i sam czołg, a szczególnie wózki jezdne :razz: jak i model, który wykonałeś. Gratuluję oklask2
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 06 września 2016, 17:15

Czysto, schludnie i przyjemnie dla oka.
Do tego Demon zdążył nas już przyzwyczaić :Default:
Piękna robota i zasłużone gratulacje :okok:

P.s. Może przydałoby się jednak rzucić troszkę pigmentu na wewnętrzną stronę układu jezdnego. Szczególnie z przodu i z tyłu pojazdu, gdzie jest to bardzo widoczne.
Poza tym małym szczegółem - rewelka oklask2

Demon
Czołgista / Tankman

Post autor: Demon » 07 września 2016, 06:20

Racja jest Twoja - w dziury trzeba spróbować małym pędzelkiem coś jeszcze wetrzeć.
Fajnie, że się podoba :D
Ostatnio zmieniony 07 września 2016, 06:20 przez Demon, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów Osi/Axis vehicles gallery/”