Nowości firmy Aber

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Nowości firmy Aber

Post autor: PITERPANZER » 25 listopada 2018, 10:29

Dostałem nowe blaszki fototrawione firmy Aber.
Niestety pojedyncze sztuki, które z powodów trudności produkcyjnych nie znajdą się w szerokiej ofercie.
Ja tam jestem cierpliwy to poczekam, ale póki co śpieszę wam pokazać co dostałem.
Część z tych blaszek znajdziecie od razu w sklepie, ale resztą się nie podzielę :mrgreen: ;)

24T04 willys jeep blaszka póki co czysto testowa, niektóre elementy w dwóch wersjach
Obrazek

25211 zestaw podstawowy do Panther D
Jeśli kogoś kusi wczesny model panthery i chciałby sobie poprzerabiać wersję A z Academy czy Tamiyi to ten zestaw będzie bardzo pomocny. Ja bardzo bym chciał, by w zestawach żywicznych była dostępna wczesna kopułka dowódcza.
Obrazek

25A110 front fenders Panther A/D
przednie błotniki do wersji A/D pantery zdecydowanie poprawią wygląd modelu, bo plastikowy błotnik jest po prostu siermiężny
Obrazek

25K18G Jagdpanther G2 adittional boxes
dodatkowe skrzynki montowane na niektórych jagdpanterach
Obrazek

Na koniec 2 zestawy do upgradu figurek, piechoty i czołgistów. Zestawy zawierają insignia, pagony, medale i inne detale mundurów.
25A86 akcesoria niemieckich czołgistów
Obrazek

25A111 Insignia żołnierzy niemieckich
Obrazek
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”