Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Kubelwagen 1-24 / Hasegawa /

Pytania, Technika / Technics, Questions, etc / Fragen, Techniken, etc

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Kubelwagen 1-24 / Hasegawa /

Post autor: PITERPANZER » 04 stycznia 2007, 22:23

Rozpocząłem budowę tego pojazdu w chwili gdy willys wysychał po malowaniu.Dodatkową przyjemnością jest dla mnie równoległe sklejanie kubla z moim synem,z tym że On buduje tamiyowski model w skali 1-35.

Samo opracowanie modelu pochodzi sprzed kilku lat i oprócz samochodu z figurką zawiera także trochę użytkowego śmiecia,tzn broń osobistą ,panzerfausty,kanistry ,granaty etc.Model skleja się bezproblemowo ,ale skoro już wspomniałem o kublu w 1-35 to muszę powiedzieć ,że kilka elementów mimo,że mniejszych wywołuje u mnie uczucie zazdrości :oops: . Hasegawa oprócz wersji europejskiej ,którą buduję oferuje również wersję wczesną ,afrykańską (na balonowych oponach) i limitowaną serię z metalową figurką pilota.Teraz już fotki,które pokażą Wam więcej.

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek
To tyle z hal produkcyjnych :chef:

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 30 marca 2007, 13:56

I tu popchnę relację pokazując kilka fotek przedziału silnikowego,jeszcze bez okablowania ,a na koniec złożonego na sucho kubla.
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek.
to be continued

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z budowy / Construction report / Bauberichte”