Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

1000 post

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

1000 post

Post autor: PITERPANZER » 26 stycznia 2007, 16:43

Hej !
Jako założyciel forum bawię się jeszcze na początku w takie statystyki i miło mi odnotować,że Koledzy napisali już 1000 postów.
Trochę przegapiłem ten moment,bo siedziałem 24 h w pracy ,ale jeśli nie popełniłem błędu to 25.01 o godz 20.51 1000 posta wpisał PiterATS.
Gratuluję! :chef:

Szczerze mówiąc nie spodziewałem tak dynamicznego rozwoju forum,ale potwierdza to tylko,że trafiłem w Wasze zapotrzebowanie na takie tematyczne ,choć skalowo niszowe forum.Żałuję tylko ,że rozwój nie postepuje synchronicznie,a myślę tu o modelach plastikowych,figurkach i dioramach.No cóż tu czeka mnie jeszcze dużo wyzwań.Jak każde dziecko tak i forum przechodzi swoje choroby wieku dziecęcego,a to dzicy użytkownicy piszący posty nie związane z tematem ,czy umieszcające dziwne strony :wink: w profilu ,a to Koledzy walczący zaciekle o tytuł "miszcza" ortografii zmuszający Moderatorów do interwencji.
Tak przy okazji bardzo chcę Wam Moderatorzy podziękować za pomoc w prowadzeniu forum,a wszystkim Kolegom -Użytkownikom za wypełnianie platformy czystą pancerną treścią.
I oby tak dalej nam się to toczyło.

P.S.Przy okazji mam prośbę o pouzupełnianie danych profilu przez Kolegów chociaż w polu dotyczącym miejsca.Jeśli juz będziecie pisać miejsce dodawajcie także PL.Z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”