Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Post autor: PITERPANZER » 06 kwietnia 2007, 16:23

Witajcie po krótkiej przerwie spowodowanej zmianą wersji forum.
Dzięki zdolnościom i pracowitości Adama -MrL wszystkie bazy danych zostały przeniesione bez konieczności ponownej rejestracji i bez ręcznych przenosin postów,jak to miało miejsce kiedyś.Teraz jeszcze pora na doszlifowanie ustawień ,których jest aż za dużo.
Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o posprawdzanie Waszych profili,avatarków,ewentualne dodanie nr gg,skypa i innych danych.
Chciałbym i proszę o maksymalne uzupełnianie pól,jesteśmy forum o dość niszowym zakresie ,dane do kontaktu można ustawić jako widoczne tylko dla osób zarejestrowanych .Konieczne ,acz nadal tak jak inne pozostawione bez obowiązku będzie miejsce zamieszkania.Proszę o dodaniu po miejscowości końcówki .PL i z góry za zrozumienie Wam dziękuję.

Proszę też o krótkie i rzeczowe uwagi na temat ewentualnych zmian konfiguracji.Mam nadzieję ,że wkrótce osiągniemy optymalne ustawienia.Polskie znaki działają we wszystkich konfiguracjach,dlatego też proszę o bezwzględne używanie ogonków,tak aby Moderatorów nie zamęczyć korygowaniem błędów.
To tyle na szybko i zapraszam do zabawy,mam nadzieję ,że ta wersja przyspozy wam wiele radości z użytkowania.

Z pancernymi pozdrowieniami z Dowództwa Piter
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2008, 12:52 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariusz Kita
Czołgista / Tankman

Post autor: Mariusz Kita » 07 kwietnia 2007, 16:31

Witam
Nie wiem gdzie tkwi błąd,ale muszę logować się ręcznie przy każdej wizycie na Forum,mimo zaznaczenia automatycznego logowania.A poza tym nowa wersja forum jest świetna.
Pozdrowienia Mariusz

MARIUSZ
Czołgista / Tankman

Post autor: MARIUSZ » 09 kwietnia 2007, 19:36

Mnie się podoba nowa forma , poza jednym szczegółem:
Czasami otwiera się strona tak szeroka , że trzeba znacznie przesuwać ją w poziomie , aby wszystko przeczytać...
Pozdrawiam wszystkich!

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 09 kwietnia 2007, 19:37

Mam ten sam problem w domu i zgłaszałem go Adamowi,ale co ciekawe u mojej Bratowej mieści się na ekranie.
Obrazek

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Post autor: PITERPANZER » 17 lipca 2018, 21:24

Od wczoraj za namową i wysiłkiem Adama(MRL) Forum pracuje na nowym silniku.
Adam dopracowuje jeszcze najlepsze ustawienia i usuwa błędy jakie się pojawiają.
Wymaga to jeszcze kilku dni i proszę wszystkich o cierpliwość i zgłaszanie w tym wątku znalezionych błędów, najlepiej poprzez wklejenie adresu strony i krótki opis.
Zalogowanie się do dla zarejestrowanych Użytkowników Forum jest możliwe poprzez system odzyskiwania hasła, o czym informuje czerwona plansza.
Powodzenia!
:flag_gb:
Since yesterday at the urging and effort of Adam (MRL) Forum is working on a new engine.
  Adam refines the best settings and removes errors what appears.
It requires a few days and I am asking everyone for patience and reporting errors found in this thread, preferably by pasting the page address and a brief description.
Logging in to registered Forum Users is possible through the password recovery system, as indicated by the red board.
Good luck!
Obrazek

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum-nowe możliwości-oczekiwania-Wasze uwagi

Post autor: Luzak » 18 lipca 2018, 09:28

Witam :honoring: ,
Forum po zmianach bardzo mi się podoba. Dodaję krótki poradnik obrazkowy jak odzyskać dostęp do forum:
1. W okienku logowanie wpisujemy nazwę użytkownika i klikamy "Nie pamiętam hasła".

Obrazek

2. W następnym oknie wpisujemy powtórnie swój nick, oraz adres e-mail.

Obrazek

3. Następnie wchodzimy w e-mail, klikamy link aktywujący nowe konto, oraz kopiujemy/przepisujemy nowe hasło z e-maila do okna nr 1.

Obrazek

4. Po zalogowaniu Przy pomocy hasła z e-maila wchodzimy w swój profil przy pomocy przycisku w prawej górnej części ekranu i wybieramy opcję "Wyświetl profil". Potem wchodzimy w "Edytuj profil", "Ustawienia Konta" i ustawiamy własne hasło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”