Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Konkurs N3/Competition N3/Der Wettbewerb N3

Masz problem z zarejestrowaniem się do FORUM /
Registration problem - send us e-mail when you have problem / Mit der Registierung Problemen

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 29 lipca 2007, 21:24

Tak więc na dzień dzisiejszy w kolejności zgłoszeń mamy :
:flag_gb:
We can observe the following relation in order of appearance.

Relacja Przemka/Przemek`s relation

Relacja Lelo/Lelo`s relation

Relacja Mariusza Kity/Mariusz Kita`s relation
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Kujot
Czołgista / Tankman

Post autor: Kujot » 04 stycznia 2009, 10:48

Piotrze, czy ten konkurs to jeszcze trwa, czy odszedł do lamusa?

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 04 stycznia 2009, 11:05

Konkurs właściwie został zamknięty ,choć Przemek buduje stuga po wznowieniu ,a Mariusz obiecał dokończenie relacji . Lelo odstawił model na półkę , buduje Kw , mam jednak nadzieję ,że kiedyś model skończy .
Chciałeś dołączyć do Konkursu lub masz pomysł na reaktywację ?
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Kujot
Czołgista / Tankman

Post autor: Kujot » 04 stycznia 2009, 13:43

Piotrze, wydaje mi się że reaktywowanie tego konkursu jest nie za dobrym pomysłem. Był już przedłużany, uczestników nie ma, jedyny wytrwały to Przemek (chociaż ma w budowie Tygrysa jeszcze i strasznie wolno schodzi mu ze StuGiem). Mariusz w miedzyczasie popełnił kupę innych projektów, a StuG odszedł w zapomnienie. Dlatego lepiej oficjalnie zamknąć ten konkurs jako nie rozstrzygnięty i spróbować z nowym pomysłem, zamiast przedłużać ten nie wiadomo jak długo i z jednym uczestnikiem. Co ty na to? Ja osobiście wziąłbym udział w jakimś konkursie, ale jak już coś jest organizowane to według mnie uczestnik powinien się sprężyć i zmieścić w ramach czasowych konkursu. Bo tak to niektórzy mogą nie dożyć rozstrzygnięcia. :grin: Pozdro!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje / Important infos / Wichtige Nachrichten ”