Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Su-76M /MM z dorobionym wnętrzem/

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
QN
Czołgista / Tankman

Su-76M /MM z dorobionym wnętrzem/

Post autor: QN » 22 maja 2007, 21:11

To był model, który jako pierwszy zdecydowałem się malować. Karton był koszmarny, powycierany, model nie miał wnętrza. To była rewolucja w moim podejściu do sklejania pancerki. Nie dośc, że pierwszy malowany, to po raz pierwszy zdecydowałem sie zrobić coś samemu. Na podstawie zdjęć dorobiłem wnętrze przedziału bojowego. Bałem się, że model wyląduje w koszu, ale o dziwo udało się :razz:

Od tamtej pory zawsze, w kolejnych modelach robię coś więcej niż w poprzednim ( a przynajmniej się staram).

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
PZDR

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów rosyjskich/Russian vehicles gallery/”