Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Czołg pływajacy T-37 / projekt własny

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Jurgen
Czołgista / Tankman

Czołg pływajacy T-37 / projekt własny

Post autor: Jurgen » 28 sierpnia 2007, 14:31

Witam serdecznie!

Oto mój trzeci z kolei projekt modelu kartonowego - tym razem czołg pływający T-37.
Budowałem go i projektowałem równolegle z T-38 - wykorzystałem w nim wieże oraz koła jezdne wraz z zawieszeniem oraz koła podtrzymujące.

Zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć!

Tutaj seria zdjęć kompletnego modelu ze zdjętymi błotnikami-pływakami, ładnie gasienice wyglądają:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Tutaj błotniki-pływaki zostały zamontowane:

Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że projekt się podoba. Podobnie jak T-38, zostanie opublikowany początkiem września w malowaniu z Wielkich Manewrów Kojowskich.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2007, 15:18 przez Jurgen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mariusz Kita
Czołgista / Tankman

Post autor: Mariusz Kita » 28 września 2007, 16:21

Piękna robota,czy model będzie wydany?

Awatar użytkownika
Slawomir Bloch
Czołgista / Tankman

Post autor: Slawomir Bloch » 12 października 2007, 07:28

Faktycznie bardzo dobrze zrobiony i zaprojektowany jak i pozostałe z tej "rodzinki" Aż mi szkoda, że już mam zrobionego T-38 z MM :-(
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji z realizacji zainteresowań modelarskich!
Sławomir Bloch

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów rosyjskich/Russian vehicles gallery/”