Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

T28 x2

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

T28 x2

Post autor: PITERPANZER » 20 marca 2008, 00:59

Zbieg okoliczności. Ten sam temat z dwóch Wydawnictw .
Dla mnie to nic nowego budując czy to Pz III czy Pz IV zawsze miałem w domu opracowania konkurujących Model-Cardu i GPM-u i wychodziło to budowanemu modelowi na dobre.Przeglądając opracowania wybierałem ten element ,który był lepiej rozrysowany czy dopracowany, a w przypadku malowania modelu różnice koloru nie miały znaczenia.
Który model został pierwszy zapowiedziany ?
Nie pamiętam,ale obie informacje pojawiły się chyba tego samego dnia na Konradusie.

Obrazek_________________ Obrazek
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Maus
Czołgista / Tankman

Post autor: Maus » 20 marca 2008, 23:06

Ten z Drafa był pierwszy i to o parę dni :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 20 marca 2008, 23:42 przez Maus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KAT
Forum Moderator

Post autor: KAT » 26 marca 2008, 00:04

Ale o tym że Roman robi T-28 było wiadomo już długo wcześniej zanim Draf dał swoją zapowiedź, tylko wydawca nie był znany.
Obrazek

Kujot
Czołgista / Tankman

Post autor: Kujot » 27 marca 2008, 18:29

Czy ktoś posiada więcej informacji na temat modelu T-28 z DrafModelu. Nigdzie nie mogę znależć opisu, ani autora, czy nawet ceny. Nawet na stronie wydawcy nic nie znalazłem, chyba że źle szukałem. Na pewno któregoś zakupię a z powodu niewiedzy nie mogę się zdecydować który.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”