Uwaga!
W związku ze zmianą silnika forum konieczny jest reset haseł użytkowników. Prosimy o skorzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła". W razie problemów skontaktujcie się z administratorami.

Attention!
Due to forum engine switch it is necessary to reset user passwords. Please use "Forgot password" function. In case of problems please contact administrators.

Beachtung!
Aufgrund des forum engine switch müssen die Benutzerpasswörter zurückgesetzt werden. Bitte benutzen Sie die Funktion "Passwort vergessen". Bei Problemen wenden Sie sich bitte an die Administratoren.

Stug III ausf F w/ostketten

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Posty: 2591
Rejestracja: 27 października 2006, 15:01
Lokalizacja: Gdańsk.PL
Kontakt:

Stug III ausf F w/ostketten

Post autor: PITERPANZER » 07 października 2009, 17:22

Za stroną GPM zapowiadam kolejną pancerną nowość. Tym razem temat już kiedyś wydany przez GPM tyle , że teraz w nowym opracowaniu i zimowej grafice .

Niedawno w Poznaniu podziwiałem wersję F zaprojektowaną i wykonaną przez Maria9 , a tu powtórka z rozrywki , tyle,że w innym , zimowym nastroju .
Do tego kolejna wersja ostkettenów poszerzajaca ofertę laserówek .Oj będą mieli modelerze w czym wybierać .
To co widzę na zdjęciach to skopiowane ze stuga ausf. A i Pz IIIG koła nośne . Niby nic im nie brakuje ,ale jak dla mnie mają za szerokie bandaże gumowe i może warto by je opracować na nowo , tym bardziej , że wersja A miała gumy szerokości 75mm , a F już 90mm . Warto by gąsienice i koła (oczywiście model jakocałość) trzymały wymiary w skali.
To co pisałem już ostatnio ,apropos galerii mardera wykonanego przez Janka , GPM potwierdza tylko najwyższą jakość grafiki swoich modeli .
Ciekawe kiedy WAK wyda wersję w malowaniu letnim i które Wydawnictwo będzie z F-ką pierwsze ?
Tylko czekać !
Poniżej kilka fotek ze starony producenta .
Załączniki
IS_stug III F front_GPM.jpg
Nowa wersja gąsienic ostketten
IS_stug III F rear_GPM.jpg
IS_stug III F GPM.jpg
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”