Nowości pancerne WAK w 2010 roku.

Części do konwersji, stare edycje modeli w 1-24(25) / Accessories, conversion parts, old model editions at 1-24(25) / Teilen fuer die Konversion des Modellen, Die alte Ausgabe des Modellen im 1-24(25) Massstab

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
WAK
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Nowości pancerne WAK w 2010 roku.

Post autor: WAK » 26 września 2010, 18:23

Na prośbę Piotra przedstawiam nowości pancerne wydane w WAK w tym roku.

Obrazek

Model japońskiego czołgu pływającego Type 2 Ka-Mi w malowaniu Specjalnych Sił Desantowych Marynarki (1944 r.) można wykonać w trzech wersjach: bez pływaków, z pływakami, oraz ze zdejmowanymi pływakami. Autor modelu: Michał Rafalski (np. Type 94 Te-Ke).

Obrazek

Model SU-57, amerykańskiego samobieżnego działa ppanc, przekazanego brytyjczykom, a przez nich sowietom, od których dostaliśmy je My :) Model można wykonać w dwóch wersjach oznaczenia z 1.Armii Wojska Polskiego z 1945 roku. Autor modelu: Mariusz Kita (np. M3A1 Scout Car).

Obrazek

PzKpfw II Ausf D jest trzecim modelem WAK na tym podwoziu (po Flammpanzerze i Marderze II). Model w malowaniu z kampanii wrześniowej. Autor: Mariusz Kurzyński (np. PzSpWg II Luchs).

Obrazek

Vickers Mk. E w malowaniu 10.Brygady Kawalerii - przeciwnik PzKpfw II Aufs. D z kampanii wrześniowej. Autor: Michał Szklarczyk (np. Autoblinda AB-41).

Obrazek

PzKpfw. III Ausf. J w ciekawym polskim, zdobycznym, malowaniu z Pułku Ułanów Karpackich. Niby kolejna "trójka" a jakże inna. Autor: Mariusz Kurzyński (np. Sturmtiger)

Obrazek

Type 95 Ha-Go to kolejny, po Te-Ke i Ka-Mi, czołg japoński w WAK. Tym razem model waloryzowany w malowaniu z walk na Filipinach. Autor: Roman Cholewiak (np. M24 Chaffee).

Wszystkie modele, oczywiście po za SU-57, bez wnętrza (taka jest nasza polityka wydawnicza), każdy posiada instrukcję w języku polskim i angielskim. Do wszystich są dostępne różne dodatki. Więcej o modelach na naszej stronie WAK.PL .

W najbliższej przyszłości ukażą się mi: Type 1 Ho-Ki i brytyjska ciężarówka.
------------------------------------------------------
Wroclawskie Atrakcje Kartonowe - www.wak.pl

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 26 września 2010, 22:29

Dziękujemy Homiku.
Dwie nowości już zamówione do sklepu ,a tu za nimi kolejne 2 niespodzianki.
Mam nadzieję ,że brytyjska ciężarówka będzie w polskim malowaniu.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości na rynku modelarskim, akcesoria dodatkowe / Fresh unpacked / Frisch ausgepackt, Neuheiten”