Willys / WAK/ 1DP, 2 Pułk Pancerny.

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Willys / WAK/ 1DP, 2 Pułk Pancerny.

Post autor: Luzak »

Witam :honoring: ,
Skończyłem Willysa. Na ukończeniu jest również Challenger, ale mam jakieś problemy z aerografem które uniemożliwiają jego skończenie. Willys sklejony tak jak lubię najbardziej, czyli w standardzie lekko przykurzony. Model sklejał się dość przyjemnie jednak było kilka baboli opracowania m.in. brak zaznaczonych miejsc doklejenia osi do resorów, co za skutkowało zbytnim przesunięciem tylnej osi do przodu. niestety już nic z tym nie zrobię. Ostatnia fotka to zdjęcie rodzinne całej mojej kolekcji modeli z 1DPanc. Willys jest moim piątym modelem w tej kolekcji. Niestety pomimo starań cała kolekcja nie zmieściła się na tle.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 września 2018, 16:23 przez Luzak, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Borowy
Czołgista / Tankman

Post autor: Borowy »

Witam :honoring:
Ładny model i ładna kolekcja. Gratulacje oklask2
Z tą osią to podejrzewam, że aż tyle roboty by nie było, jak bym próbował :playing: potem ,,blizny" do zakurzenia i będzie gites :okok:
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2016, 20:55 przez Borowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !
Luzak
Czołgista / Tankman
Kontakt:

Post autor: Luzak »

Borowy, gdyby nie to, że oś jest przyklejona na CA to pewnie też próbowałbym ją odkleić.
Awatar użytkownika
Borowy
Czołgista / Tankman

Post autor: Borowy »

Witam :honoring: Zobacz w mojej relacji z budowy T-34 (str 7) jak przerabiałem :trollface: zawieszenie razem z gąsienicami, sklejone wszystko na CA. I dało się ? :mrgreen:
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !
Awatar użytkownika
Arek
Czołgista / Tankman

Post autor: Arek »

Modele zostały pochwalone przez innych - (mają rację,wspaniała kolekcja) a ja pochwalę za jakość zdjęć. oklask2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów polskich / Polish vehicles gallery / ”